[visual diary]


#Marta

16 komentarzy:

 1. swietne zdjecie! heh, chetnie bym wpadla na openera, ale nie uda sie niestety, a tez chetnie bym cie poznala! :D maybe next time ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale cudna dziewczyna! <3 no i oczywiście focia piękna

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale pocięta pani. Trochę smuteczek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite zdjęcie! Robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. boli...

  ale zdjęcie piękne! pozdrawiam i majowy dobrej zycze:)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam piosenkę, zdjęcie również.

  OdpowiedzUsuń
 7. czy zdarzyło Ci się poznać kogoś po przez prowadzenie blogów ? albo w ogóle przez internet ???
  nie tylko innych blogerów ale czytelników, fotografów itp ? Myślisz,że takie uzewnętrznianie się w sieci jest dobre ? Czy widzisz w tym jakieś niebezpieczeństwo ?
  zawsze lubiłam Twoje zdjęcia, ale ta okaleczona dziewczyna...takich zdjęć nie powinno być w internecie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, za pośrednictwem bloga, mm a nawet portalu stylio.pl  heh

   Ewę, Marysię, Agatę , Paulę (która TAAAAK pięknie mnie narysowała) , Olę , Maję ,Mju,  Pimpa, Olin,  Azję , Artura, Izę, Klaudie, Paulinę i jeszcze wielu innych. A z kilkoma osobami utrzymuję  kontakt tylko internetowy (mam nadzieję, że kiedyś się jednak spotkamy). Było mi też bardzo miło gdy Karolina podeszła do mnie i powiedziała, że czyta mojego bloga. Albo np. wczoraj napisał do mnie na fb Jonay (którego zdjęcia bardzo lubię) i dziękował mi, że umieściłam tego posta.

   Uważam, że to świetna sprawa poznawać ludzi w sieci - i nie mówię to o serwisach sympatia.pl  tylko właśnie o blogach albo po przez couchsurfing :) Wiadomo, że większość z tych znajomości to nie przyjaźnie na lata a raczej jednorazowe spotkania nie mniej jednak to bardzo inspirujące i po prostu przyjemne! Prowadzenie bloga sprawia mi wiele frajdy i nie  widzę w tym nic niebezpiecznego ; )

   + Co do Marty (dziewczyny ze zdjęcia) sama nigdy w życiu bym się tak nie okaleczyła, ale to jej ciało i niech robi z nim co chce. Nie wiem, czemu miałabym nie umieszczać tego zdjęcia, skoro uważam,że jest udane przecież nikogo nie nawołuję do samookalecznenia ; o to po prostu zdjęcie.


   Usuń
  2. Zgadzam się. Życie nie składa się z samych pięknych i nieskazitelnych fragmentów. Zdjęcie ma moc bo pokazuje prawdę i kryje w sobie właśnie 'to' piękno. Wszystko też zależy od tego jak coś jest pokazane, mnie się zdjęcie od razu spodobało, ale nie od razu rzuciło mi się w oczy to o czym wszyscy piszą.

   Usuń
 8. such a beautiful photo, love it! xx

  http://coffeebooksandcitylights.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 9. LOVE IT
  .

  S.
  http://hipandchips.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 10. wow : o rewelacyjny blog, fantastyczne fotografie, a to zdjęcie mnie zauroczyło *-*

  OdpowiedzUsuń